|
Generalnie widze peany na temat GRY jAROCHA.
Natomiast wg mnie MOTM jest Fernandez.
To co ten gościu wybiegał, wymeczył, to pełen szacun.
Było wiele słów krytyki pod jego adresem przez ostatnie 2-3 mecze.
Ale to, co w tym meczu wyczyniał, to zapewniło nam przewaqę w ataku.
|