Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 13.05.2023, 15:58
Generalnie widze peany na temat GRY jAROCHA.
Natomiast wg mnie MOTM jest Fernandez.
To co ten gościu wybiegał, wymeczył, to pełen szacun.
Było wiele słów krytyki pod jego adresem przez ostatnie 2-3 mecze.
Ale to, co w tym meczu wyczyniał, to zapewniło nam przewaqę w ataku.
Odpowiedz cytując