Harcownik napisał(a):

|
Kurde, zaraz się okaże że sędzia nam pomagał. Sześć fauli sześć kartek przypominam.
|
Ale ja się z tobą zgadzam. Sędzia w pierwszej połowie brakiem kartek dla Niecieczy ośmielił ich niemal do wyjścia na boisko z siekierą.
Tyle chamskich fauli na naszych piłkarzach to dawno nie widziałem. 80% z nich w pierwszej połowie nie było gwizdanych, a każde ostrzejsze wejście z naszej strony było karane żółtymi kartkami.
Przecież Fernandez w pewnym momencie miał takie ....y w oczach, że można było bać się, że przyłoży temu pajacowi z gwizdkiem z dyni.
Atak przy aucie na Jarocha był bardzo ostry i za to samo czyli za niebezpieczną grę powinna była być co najmniej żółta.
Serio bałem się, że po strzeleniu gola, kiedy rozpędzony Villar powalił bramkarza wpadając na niego z całym, impetem pijany pajac z gwizdkiem odgwiżdże faul i anuluje gola.