Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 13.05.2023, 14:17
Dobry mecz ważne punkty. Całe szczęście że tak się skończyło. Bo takie zmarnowane patelnie lubią się mścić.

Mogło być dużo spokojniej gdyby nie Biegański. W młodzikach uczą żeby nie rzucać piłki do środka bo chłop który ją dostaje nie widzi co ma za plecami i jedyne co może bezpiecznie zrobić to oddać z powrotem. Igbekeme został przez Biegańskiego wsadzony na minę i mina wybuchła.

Gdzie jest Broda?

Biegański raz został trafiony w głowę, raz złapał wrzutkę na 5 metrze i już go chwalą mimo że sprokurował bramkę. Nieprawdopodobna klaka.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując