Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 13.05.2023, 13:38
pchelas napisał(a):Wyświetl post
polecam funkcję ignore, aNouc ma ewidentnie jakieś stadium autyzmu, jeśli nie wklei każdego filmiku we wszystkie możliwe tematy, to zapewne wydziera się na pół osiedla.

Co do samego meczu - jestem pozytywnie zaskoczny, jeszcze wygrana z Podbeskidziem i zacznę widzieć w Sobolu trenera
nie "stadium" tylko "spektrum"

Czułem że dziś wygramy, tylko jest jeden problem - za tydzień gramy na wyjeździe. Trzeba liczyć, że dziś Ruch i Puszcza potracą punkty, bo wygrać za tydzień będzie najprawdopodobniej ciężej niż wczoraj.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując