pchelas napisał(a):

polecam funkcję ignore, aNouc ma ewidentnie jakieś stadium autyzmu, jeśli nie wklei każdego filmiku we wszystkie możliwe tematy, to zapewne wydziera się na pół osiedla.
Co do samego meczu - jestem pozytywnie zaskoczny, jeszcze wygrana z Podbeskidziem i zacznę widzieć w Sobolu trenera
|
nie "stadium" tylko "spektrum"
Czułem że dziś wygramy, tylko jest jeden problem - za tydzień gramy na wyjeździe. Trzeba liczyć, że dziś Ruch i Puszcza potracą punkty, bo wygrać za tydzień będzie najprawdopodobniej ciężej niż wczoraj.