Wyświetl pojedynczy post
pchelas
Senior Member
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 13.05.2023, 13:22
polecam funkcję ignore, aNouc ma ewidentnie jakieś stadium autyzmu, jeśli nie wklei każdego filmiku we wszystkie możliwe tematy, to zapewne wydziera się na pół osiedla.

Co do samego meczu - jestem pozytywnie zaskoczny, jeszcze wygrana z Podbeskidziem i zacznę widzieć w Sobolu trenera
Odpowiedz cytując