polecam funkcję ignore, aNouc ma ewidentnie jakieś stadium autyzmu, jeśli nie wklei każdego filmiku we wszystkie możliwe tematy, to zapewne wydziera się na pół osiedla.
Co do samego meczu - jestem pozytywnie zaskoczny, jeszcze wygrana z Podbeskidziem i zacznę widzieć w Sobolu trenera
