|
No, ale Arce też zależy na barażach.
Oby się nie przemotywowali, bo grając na swoim normalnym poziomie, także poziomie agresji, są w stanie rozjechać Ruch bez wysiłku.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|