|
@Jaroo1 - zmieniła się taktyka, podejście do meczu i zmiennicy. O czym zresztą napisałem.
To nie jest tak że jestem twardym elektoratem partii Sobolewski i będę stawał na rzęsach żeby udowadniać że nie dało się tego lepiej zrobić. Podobnie nie jestem w psychoopozycji, skoro zrobił to co powinien i przestawił drużynę z frajerstwa na wyrachowanie (w pewnym stopniu, ktoś musi strzelić Dudę w łeb za dryblingi przed polem karnym w stronę bramkarza żeby na dobre się tego oduczył), przestał pitolić że "gramy swoje" etc. Zresztą, napisałem to już powyżej.
Ale "einmal ist keinmal" jak to mawiają barbarzyńcy. Oby to nie był jednorazowy wyskok.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|