Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 13.05.2023, 11:16
Sztab medyczny Wisły składa się głównie z tych samych osób, co poprzednio, gdy mieli czarny pijar, a piłkarze Wisły szli na rekord w liczbie urazów i kontuzji. Swego rodzaju kółeczko wzajemnej adoracji. Kozła ofiarnego znaleźli w dietetyku, który nie był związany z klubem i jego obarczono za całe zło i zwolniono. A przecież wiadomo, że piłkarze nie padają jak muchy i nie mają problemów z powrotem do gry od wielu miesięcy z powodu nie zjedzenia ryżu z kurczakiem.

.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 13.05.2023 o godz. 13:01.
Odpowiedz cytując