Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 13.05.2023, 11:13
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Też tak pomyślałem.... jak nie on...
Nie martw się. Jak następny mecz zagramy jak cipy i przegramy nie oddając strzału w drugiej połowie to nie będę chwalił.
Jeśli przegrywa się po dobrej grze, błędach sędziego, pechu - zdarza się. Ale takie mecze jak z Ruchem i ŁKS-em pokazały słabości które eliminują opcję awansu w barażach. Tam nikt nogi nie odstawi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując