Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 13.05.2023, 11:09
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ciąg dalszy kabaretu.Ponoć Mula zagrał "bo nic go nie bolało".Zajebisty ten sztab medyczny...
W sumie Uryga nie gra "bo go coś boli" a Błaszczykowski ma chyba przewlekłą sraczkę więc mnie to nie dziwi...
Tez sie zastanawiam jak to jest - Uryga i Błaszczykowski to jakieś zagadki medyczne ze nie potrafią ich wyprowadzić na prostą?

Mula tez niby zdrowy a jednak nie.

Zdenek to chyba zwyczajnie pecha ma...

Kabaret rzeczywiście.
Odpowiedz cytując