|
Ciąg dalszy kabaretu.Ponoć Mula zagrał "bo nic go nie bolało".Zajebisty ten sztab medyczny...
W sumie Uryga nie gra "bo go coś boli" a Błaszczykowski ma chyba przewlekłą sraczkę więc mnie to nie dziwi...
Ostatnio edytowane przez krysztal : 13.05.2023 o godz. 10:47.
|