sevenheaven napisał(a):

a teraz wszyscy przypomijmy sobie poczatek Rodado. facet strzelał gola za golem.. pamięam to wykończenie podcinką nad bramkarzem a teraz wali na siłe prosto w bramkarza.. facet ma niesamowity luz i łatwo dochodzi do sytuacji.. co by nie było nawet po awansie żal byłoby się z nim rozstawać.. ale skuteczniejszy napastnik bardzo potrzebny
|
Kiedy to Rodado ładował gola za golem skoro ma ich raptem 6 (no i 3 w pp)?