wolfy napisał(a):

Dla odmiany taki Igbekeme znowu sabotował grę z tyłu i stracił piłkę na gola. Mniej więcej wiadomo już czemu do nas trafił.
.
|
Ale też podał prostopadle na setkę do Villara. Świetny gracz na tą ligę, ale za dużo błędów które mają konsekwencje.