|
A ja zapomniałem, że w ogóle mamy takiego zawodnika jak Sapała.
Bardzo się przyda na końcówkę sezonu.
Jak trzeba będzie pomłócic w środku pola, to można nawet wystawić środek Tachi, Sapała, Igbekeme.
Duda dał fajną zamianę, ale pamiętajmy jak wyglądał, gdy graliśmy z drwalami z Niepołomic i Chorzowa.
Szkoda, że nie mamy napastnika w kadrze, bo awans byłby już dawno zaklepany.
Powód: Edit
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 13.05.2023 o godz. 08:02.
|