|
Najważniejsze że tym razem nie daliśmy się stłamsić, sprowokować czy sfrustrować. Do tego zmiany poprawiły obraz gry zamiast nas totalnie pogrążyć. Ba - to my ich kasowaliśmy i frustrowaliśmy, co kończyło się chamskimi faulami. Niestety sędziował dzban.
Momo >>> Młyński (który nie łapał się na ławkę). Po prostu ma technikę, Młyński nie wygrywa praktycznie pojedynków inaczej niż biegowo, a i to rzadkie. Już dawno zapomniałem że mamy go w kadrze a tu taki comeback. Głowa wreszcie nadążyła za nogami, ba - chłopak grał pod drużynę, pod koniec ze dwa razy przetrzymywał piłkę przy linii żeby zyskać czas. Jak inny piłkarz normalnie, stary Cisse straciłby na kontrę.
Szot - dobry mecz, przegrał główkę w polu karnym po rogu w końcówce ale poza tym był użyteczny w obronie i ataku. Ba, świetny rajd przeprowadził i wyłożył piłkę w pole karne.
Duda - kolejna świetna zmiana, dał spokój, oddał nawet dobry strzał nie w środek bramki.
Sapała - wygląda dobrze po kontuzji. Dobrze wykonywał rogi, piłka leciała tam gdzie stali nasi piłkarze.
Dla odmiany taki Igbekeme znowu sabotował grę z tyłu i stracił piłkę na gola. Mniej więcej wiadomo już czemu do nas trafił.
Colley bardzo dobry mecz, w następnym jednak nie zagra za kartki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.05.2023 o godz. 07:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|