Wyświetl pojedynczy post
MateuszABG
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: odjeżdża pociąg do Krakowa?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 12.05.2023, 23:25
Cisse - Zaimponował mi. Zagrał chyba swój najlepszy mecz odkąd przyszedł do Wisły.
Szot - Tak samo, mega pozytywne zaskoczenie, zwłaszcza ten raj ofensywny i przegonienie 2 piłkarzy słoni.
Biegański - Poprawnie, dobrze, pewnie. Duży plus.
Jaroch - Tutaj komentarz chyba zbędny
Sapała - Dobre wejście po kontuzji.
Rodado - Ehh... Dobry chłopak, ale brakuje wykończenia, ale trzeba przyznać że Loska też dzisiaj dobrze bronił

Reszta zagrała okej. Co do poziomu sędziowania, to nawet nie chce się w....iać już na noc, ale!
Od kartki Luisa można się jaknajabrdziej odwołać. Był kapitanem, więc miał prawo wdać się w polemikę z tym .....m, ale zgnajc życie, decyzja przyjdzie na mecz z Łęczną.

RAPH napisał(a):Wyświetl post
Kurcze sorry Panowie ale nie wiecie za co dostał żółta kartke Fernandez?
Za dyskusje
mlody_ale_wierny napisał(a):Wyświetl post
To są derby, mecz ważniejszy od wszystkich lig, eurolig i pucharów. Nieważne czy to piłka nożna, koszykówka, podwodne szachy czy k...a zapasy wielbłądów. Derby to derby. Dlatego obowiązek jest stawić się na tym meczu.
Odpowiedz cytując