Cisse - Zaimponował mi. Zagrał chyba swój najlepszy mecz odkąd przyszedł do Wisły.
Szot - Tak samo, mega pozytywne zaskoczenie, zwłaszcza ten raj ofensywny i przegonienie 2 piłkarzy słoni.
Biegański - Poprawnie, dobrze, pewnie. Duży plus.
Jaroch - Tutaj komentarz chyba zbędny

Sapała - Dobre wejście po kontuzji.
Rodado - Ehh... Dobry chłopak, ale brakuje wykończenia, ale trzeba przyznać że Loska też dzisiaj dobrze bronił
Reszta zagrała okej. Co do poziomu sędziowania, to nawet nie chce się w....iać już na noc, ale!
Od kartki Luisa można się jaknajabrdziej odwołać. Był kapitanem, więc miał prawo wdać się w polemikę z tym .....m, ale zgnajc życie, decyzja przyjdzie na mecz z Łęczną.
RAPH napisał(a):

|
Kurcze sorry Panowie ale nie wiecie za co dostał żółta kartke Fernandez?
|
Za dyskusje