Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 12.05.2023, 23:16
Dzisaj widzielismy roznice jak gra Wisla majac Mule i MV na skrzydlach w 4-4-2 - maszynka do niszczenia przeciwnikow.
Ja Chcialbym wyróżnic Biegańskiego wybronil.

Sedzia to jakaś pomylka była dzisaj - aboslutnie nie kontrolowal meczu i zachecil TBB do chamskiej gry.
Faul na Fernandezie w końcówce to kuriozum - kopniecie, liśclć i jeszcze próba kopnięcia w twarz....
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując