Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 12.05.2023, 23:00
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Brawo dla Sobola.Zagraliśmy w końcu tak jak się powinno grać te finały o których tyle mówiono.
Zawiodłem się na Raczkowskim,kompletnie nie panował nad tym co się dzieje na placu gry,dramat,choć wychodzi,że to nadal szczęśliwy dla nas sędzia.
Mam nadzieję,że zmiana Muli była spowodowana tym,że postanowiono nie ryzykować kiedy okazało się ,że te"wieśnioki" nie przyjechały grać w piłkę tylko kopać po kostkach.
Rodado to jakiś żart,no ale w sumie co się dziwić jak Wuja tyle czasu go szukał.
Ogólnie gdyby nie głupio stracona bramka to jeden z lepszych meczów w tym sezonie
Mula zszedł bo poczuł mięsień dwugłowy. Okaže się na ile to poważne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując