krysztal napisał(a):

Brawo dla Sobola.Zagraliśmy w końcu tak jak się powinno grać te finały o których tyle mówiono.
Zawiodłem się na Raczkowskim,kompletnie nie panował nad tym co się dzieje na placu gry,dramat,choć wychodzi,że to nadal szczęśliwy dla nas sędzia.
Mam nadzieję,że zmiana Muli była spowodowana tym,że postanowiono nie ryzykować kiedy okazało się ,że te"wieśnioki" nie przyjechały grać w piłkę tylko kopać po kostkach.
Rodado to jakiś żart,no ale w sumie co się dziwić jak Wuja tyle czasu go szukał.
Ogólnie gdyby nie głupio stracona bramka to jeden z lepszych meczów w tym sezonie
|
Mula zszedł bo poczuł mięsień dwugłowy. Okaže się na ile to poważne.