Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 12.05.2023, 22:44
Dobry mecz. Sprawiedliwe byloby jakies 6:2 W koncu druga polowa byla duzo lepsza w naszym wykonaniu, a nie przeciwnika. Moze Sobol wyciagnal jakies wnioski, a moze to przypadek, nie wiem. Teraz pora cos zrobic na wyjezdzie, choc bez Fernandeza z PBB to chyba nie mozna sie za wiele spodziewac.
Odpowiedz cytując