Dobry mecz. Sprawiedliwe byloby jakies 6:2

W koncu druga polowa byla duzo lepsza w naszym wykonaniu, a nie przeciwnika. Moze Sobol wyciagnal jakies wnioski, a moze to przypadek, nie wiem. Teraz pora cos zrobic na wyjezdzie, choc bez Fernandeza z PBB to chyba nie mozna sie za wiele spodziewac.