Brawo ,sa bezcenne 3 pkt 1 połowa na remis ,druga nasza dominacja bez dyskusji,poowinno byc 5;1.
natomiast 3 wnioski mi sie nasuneły po meczu
-sedziowanie to jakis kryminał i skandal,3-4 zawodników Termailki powinno wyleciec z boiska za 2 zołte
-James to zawodnik ktory nigdy nie bedzie grał w dobrej druzynie bo ma koszmarne straty
-Rodado to napastnik który niewiem jak ma łatwą sytuacje i tak kopie w bramkarza.Niewiem jak mozna bylo z metra miec czas i przeglad pola i... kopnać z Loske ,naprawde jakbysmy tego meczu nie wygrali to mozna by wszytsko zrzucic na niego.
P.S Heniu Kasperczak obok Królewskiego na meczu

nic sie chłop nie zmienił.