Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 12.05.2023, 22:38
Brawo ,sa bezcenne 3 pkt 1 połowa na remis ,druga nasza dominacja bez dyskusji,poowinno byc 5;1.


natomiast 3 wnioski mi sie nasuneły po meczu

-sedziowanie to jakis kryminał i skandal,3-4 zawodników Termailki powinno wyleciec z boiska za 2 zołte

-James to zawodnik ktory nigdy nie bedzie grał w dobrej druzynie bo ma koszmarne straty

-Rodado to napastnik który niewiem jak ma łatwą sytuacje i tak kopie w bramkarza.Niewiem jak mozna bylo z metra miec czas i przeglad pola i... kopnać z Loske ,naprawde jakbysmy tego meczu nie wygrali to mozna by wszytsko zrzucic na niego.


P.S Heniu Kasperczak obok Królewskiego na meczu nic sie chłop nie zmienił.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 12.05.2023 o godz. 22:41.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując