|
Mecz atmosfera niczym finał barażu. Niesamowite kamienie spadły po meczu.
Świetne zmiany Cisse (!), Sapały i Dudy. Tym razem Sobol się wstrzelił. Gorsza decyzja z Mula, choć nie sądzę że wypadnie na dłużej.
To że ten mecz nie skończył się 5-1 to jest tylko i wyłącznie wina wykonawców. Taktycznie świetnie podeszliśmy do bardzo mocnego Bruk betu i naprawdę konkretnie zniwelowalosmy ich mocne strony.
Słowo o Jarochu, może to nie ta sama klasa co Junca po drugiej stronie, ale jeśli awansujemy to w głównej mierze dzięki niemu i Fernandezowi. Nie tylko piękna bramka, ale świetne interwencję w defensywie.
Szot i Colley zdali dzisiaj egzamin. Jednak Sobol nie blefował, ale wyszło na niego.
Jutro całym wszyscy za Arka. Jak nigdy wcześniej.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 12.05.2023 o godz. 22:37.
|