wolfy napisał(a):

Nie no, Momo dobrze zagrał. Trzymał piłkę, dryblował, pressował, miał kilka dobrych podań do przodu. Zagrał znacznie lepiej niż Młyński w najlepszych meczach w rundzie, mimo braku liczb.
Jak na niego to top.
James znowu przydzbanił przy swoim polu karnym.
|
Gra Igbekeme u nas doskonale pokazuje dlaczego nie gra w jakiejś sensownej lidze adekwatnej teoretycznie do jego dużych indywidualnych umiejętności piłkarskich. Te powtarzajace sie kretyńskie błędy go wykluczają z gry w dużej piłce.