Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 12.05.2023, 22:02
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie no, Momo dobrze zagrał. Trzymał piłkę, dryblował, pressował, miał kilka dobrych podań do przodu. Zagrał znacznie lepiej niż Młyński w najlepszych meczach w rundzie, mimo braku liczb.

Jak na niego to top.

James znowu przydzbanił przy swoim polu karnym.
Gra Igbekeme u nas doskonale pokazuje dlaczego nie gra w jakiejś sensownej lidze adekwatnej teoretycznie do jego dużych indywidualnych umiejętności piłkarskich. Te powtarzajace sie kretyńskie błędy go wykluczają z gry w dużej piłce.
Odpowiedz cytując