Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 12.05.2023, 21:50
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Nie do końca rozumiem zachwytów nad Momo, dla mnie lepiej już Sapała zagrał.

James zdecydowanie powinien odpocząć.
Nie no, Momo dobrze zagrał. Trzymał piłkę, dryblował, pressował, miał kilka dobrych podań do przodu. Zagrał znacznie lepiej niż Młyński w najlepszych meczach w rundzie, mimo braku liczb.

Jak na niego to top.

James znowu przydzbanił przy swoim polu karnym.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując