Fugiel napisał(a):

Nie do końca rozumiem zachwytów nad Momo, dla mnie lepiej już Sapała zagrał.
James zdecydowanie powinien odpocząć.
|
Nie no, Momo dobrze zagrał. Trzymał piłkę, dryblował, pressował, miał kilka dobrych podań do przodu. Zagrał znacznie lepiej niż Młyński w najlepszych meczach w rundzie, mimo braku liczb.
Jak na niego to top.
James znowu przydzbanił przy swoim polu karnym.