|
Statystyki podali 6 fauli Wisły 6 kartek, bodajże koło 20 fauli Bbt pięć kartek. Że nie wspomnę o tym że za skasowanie jarocha nie było nawet żółtej. To kopanie Fernandeza w 90 przez tego samego bodajże parapilkarza (trzy razy w jednym faulu, ostatni raz jak Luis już leżał) i pierwsza żółta. Najgorsza wiadomość to brak Louisa w meczu z podbeskidziem. Patrząc na to jak nam sędziują to nie wierzę że anulują mu żółtko. Aha - sędzia huj. Ktoś tam pisał że Luis ma klapki na oczach i wyleci. No jakby was 90 minut kopano, popychano, bito i tlamszono to ciekawe jak byście zareagowali. Ja bym chyba meczu nie dokończył.
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 12.05.2023 o godz. 21:47.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
|