wolfy napisał(a):

No już się bez takich, BBT było groźne do końca, my ŁKSem w drugiej połowie nawet nie pierdnęliśmy.
Ale na pewno był to mądrzej zagrany mecz niż w sumie wszystkie w tej rundzie.
|
Napisałem to z nadzieją, że złapiesz tę aluzję.

- natomiast ten mecz powinniśmy skończyć przynajmniej 4-1 i wtedy to samo można by powiedzieć o termalice