Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 12.05.2023, 21:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No już się bez takich, BBT było groźne do końca, my ŁKSem w drugiej połowie nawet nie pierdnęliśmy.
Ale na pewno był to mądrzej zagrany mecz niż w sumie wszystkie w tej rundzie.
Napisałem to z nadzieją, że złapiesz tę aluzję. - natomiast ten mecz powinniśmy skończyć przynajmniej 4-1 i wtedy to samo można by powiedzieć o termalice
Odpowiedz cytując