Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1435
Stary 12.05.2023, 21:39
Szneka napisał(a):Wyświetl post
jak można dopuścić do sędziowania na jakimkolwiek poziomie tak słabego i żenującego gościa jak Raczkowski? w pierwszej połowie drwalom z TBB pozwalał na wszystko, Tekijaski Hilbrycht powinni mieć po kartce po 10 minutach, Radwański za faul na Jarochu czerwona i zawieszenie na kilka spotkań. Skrobanie Gernandeza trwało cały mecz.W drugiej połowie przypomniał sobie o kartkach i walił nimi na prawo i lewo. Tachi również powinien z czerwoną wylecieć. Jaroch kontuzja dzięki sędziemu.
Pamiętacie sędziego meczu z Chrobrym? Jakiś no name Arys. Utemperował drwali z Głogowa w 5 minut i był spokój.
Dno. Szkoda słów na takie sędziowanie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując