|
Najsłabszy na boisku sędzia.
Tym razem dobre zmiany przesądziły o zwycięsywie - chodzi mi o to że zamknęli mecz. Bardzo dobra zmiana Dudy, Gruszkowski mądry faul i gra. Szot ładna akcja ofensywna.
Na chamską grę BBT odpowiedzieliśmy po golu zwalnianiem gry. Brawo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|