|
jak można dopuścić do sędziowania na jakimkolwiek poziomie tak słabego i żenującego gościa jak Raczkowski? w pierwszej połowie drwalom z TBB pozwalał na wszystko, Tekijaski Hilbrycht powinni mieć po kartce po 10 minutach, Radwański za faul na Jarochu czerwona i zawieszenie na kilka spotkań. Skrobanie Gernandeza trwało cały mecz.W drugiej połowie przypomniał sobie o kartkach i walił nimi na prawo i lewo. Tachi również powinien z czerwoną wylecieć. Jaroch kontuzja dzięki sędziemu.
Pamiętacie sędziego meczu z Chrobrym? Jakiś no name Arys. Utemperował drwali z Głogowa w 5 minut i był spokój.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|