|
kolejny raz- chu j wie po co -delegowany jest sędzia z extraligi. i po 10 minutach widać, że dramat z nim będzie. Nakładka na Colleyu , 3 faule na Fernandezie , faul na Igbekeme i nie ma gwizdka. Oby sędzia dziś nie wydrukował nic
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|