aNouc napisał(a):

Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs Termalika można wykupić pod linkiem:
https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385
Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link).
PS. Mecz w Polsacie Sport (piątek, godz. 20:20)
|
Przypominajka dla tych, którzy będą poza zasięgiem telewizora lub nie posiadają Polsatu Sport. Możecie wykupić dostęp do transmisji wideo z meczu na urządzenia mobilne (telefon, laptop, tablet) za jedyne 10 złotych.