Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#514
Stary 12.05.2023, 12:21
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To co się u nas dzieje to bardziej przypomina jakieś szemrane interesy i politykę. Już jak się zaczęło bardzo psuć u naszego TRIO to gdzieś media czy ktoś, podawały, że w Wiśle jest dużo polityki. To samo chyba mówił Obidziński.

I tak to własnie wygląda. Taki przerost formy nad treścią, jakieś gierki, giereczki. Przecież samo przejęcie Wisły przez Jarka też było dziwne. Najpierw po cichu od projektu się odsunęli, później zaczęli robić z Tomkiem swoje brifingi, dali się wykazać Truskolasom, jak się okazało, że Truskolasy to w sumie gołodupce, bez pomysłów, to wjechał Jaro na białym koniu - tylko w sumie dlaczego wczesniej nie dał znać, że to trio się rozleciało i dowodzi samodzielnie Kuba?

I z inwestorem jest to samo. Wielkie tajemnice kto to ale info puszczone już z pół roku żeby każdy wiedział, ze coś się dzieje. To po co to info puścili skoro w sumie wszystko ma pozostać tajemnicą? Sprawa się ciągnie i ciągnie, zero konkretów - to jakaś polityka, a nie realne działanie. No i jakieś mówienie o zapisach, że nowy właściciel to nie może pierdnąć jeśli w umowie nie miał pozwolenia na pierdnięcie w środku lata itp. Kto takie umowy wymyśla i kto podpisuje, że przejmie Wisłę i będzie miał x punktów, których się musi trzymać bo mu Jaro nakazał przed przejęciem?

Także po co było gadanie o inwestorze? Zapewne właśnie w celach jakichś swoich rozgrywek politycznych. Nie wiem czy to było wywieranie presji na inwestora, czy jeszcze jakaś rozgrywka między trio czy inny plan. Ale jest to tak samo pojebane jak 99% tematów związanych z prowadzeniem Wisły przez te kilka lat.
Przez 5 lat zgadza się tu jedynie Kiko i zaciąg hiszpański, reszta decyzji to same porażki.
Zgadzam się w stu procentach. Jeszcze na TT Jaro odwraca kota ogonem i gani ludzi co zadają w tym temacie pytania, bo on już powiedział co miał powiedzieć, spokój drużynie itd. XD

Po cholere było wspominać w ogóle o tym (skoro ten cały inwestor i tak chce dyskrecji i nie chce sie ujawniać), tym bardziej po cholere było jeszcze dawać terminy (conajmniej ze 3), że wtedy będzie więcej info, a po upływie tychże rzucać tylko jakieś szczątkowe info i kolejne terminy XD

Jaro sam z tym inwestorem sobie narobił kwasu, a przy wypieprzeniu się tematu będzie to kolejny powód do kręcenia sobie z nas beki. I w sumie to się nie dziwie, bo ile można ten cyrk znosić z powagą.

Z resztą jeszcze z ciekawości, czy ktoś zna przykład udanej i sensownej transakcji i przejęcia jakiegoś klubu przez inwestora z kapelusza który się ujawnił publicznie dopiero po złożeniu podpisów na umowie? I mówię tutaj o całym świecie, nie tylko o naszym podwórku.

Bo mi się przypominają tylko 2 takie, jedna to przejęcie Wisły przez Jakuba M. i druga to przejęcie Wisły przez kambodżańskiego członka rodziny królewskiej. Oba przejęcie jak pamiętamy oczywiście bardzo udane i prowadzące klub ku świetlanej przyszłości
Ostatnio edytowane przez Stelio : 12.05.2023 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując