|
Widzę, że loża szyderców się odrodziła.
Gdybym to ja, na przykład, tak szydził, to kolega powyżej (wolfy) wysyłałby mnie na drugą stronę Błoń.
Zresztą niedawno tak było.
Zmieniło się coś? (oprócz zmiany ról?)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|