Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 11.05.2023, 14:48
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Junci jeszcze nie będzie, ale może Mula wejdzie z ławki https://www.wislaportal.pl/News.html...etem_Termalika
Na ławce ma być Mula, Sapała i Błaszczykowski

To tak w temacie czy ma kto u nas usiąść na ławce vide @sandomingo
Odpowiedz cytując