Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 11.05.2023, 13:49
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, bo dużo pracy ostatnio i nie jestem na bieżąco (kilka ostatnich postów przeczytałem): my to jutro gramy z Barceloną czy innym Realem?
Przeoczyłeś chyba formę i jakość drużyny Wisły Nie musimy grać z Realem, żeby zwycięstwo nie było takie pewne.
Odpowiedz cytując