tomytom napisał(a):

|
Przepraszam, bo dużo pracy ostatnio i nie jestem na bieżąco (kilka ostatnich postów przeczytałem): my to jutro gramy z Barceloną czy innym Realem?
|
Przeoczyłeś chyba formę i jakość drużyny Wisły

Nie musimy grać z Realem, żeby zwycięstwo nie było takie pewne.