leszekpw napisał(a):

Tak, tak. Ciekawe kto ma te bramki strzelać? Fernandez, który wykorzysta jedną sytuację na dziesięć? Rodado kopiący się po czole, który jak nie ma piłki metr od bramki to nic nie wciśnie?
Igbekeme strzelający jakby bramka była do rugby? Bez jaj. A obrona z pewnością nie zagra na zero, nie w tym ustawieniu personalnym.
|
Niech broni Krzoska a strzela Biedrzycka,wali mnie to.Mają wygrać i koniec