pepe72 napisał(a):

Wrócą rezerwy będzie można jeszcze popracować nad najmłodszymi.
Ale oczywiście nie da się pracować jak zawodnik nie chce.
|
Żeby tylko poważnie te rezerwy potraktować, bo 4 liga w dłuższej perspektywie to marniutki poziom. 3 musi być od razu po roku, co niestety może się okazać całkiem sporym wyzwaniem (awans wywalczy tylko 1 drużyna).