Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91666
Stary 10.05.2023, 21:04
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Wrócą rezerwy będzie można jeszcze popracować nad najmłodszymi.
Ale oczywiście nie da się pracować jak zawodnik nie chce.
Żeby tylko poważnie te rezerwy potraktować, bo 4 liga w dłuższej perspektywie to marniutki poziom. 3 musi być od razu po roku, co niestety może się okazać całkiem sporym wyzwaniem (awans wywalczy tylko 1 drużyna).
Odpowiedz cytując