Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.05.2023, 10:31
Obawiam się że przegramy.
Nie umiemy grać z drużynami takimi jak BBT, w ogóle nie umiemy grać z nikim kto nam się mocno postawi, na ławce mamy słabego trenera który nie ogarnia co się dzieje i nie potrafi reagować podczas meczu, poza Fernandezem najlepsi zawodnicy się leczą a zastępcy to bida z nędzą.
Jak zagra Colley to możemy kilka wyłapać przez aktywny sabotaż, jak nie to pewnie jakiś farfocel, murowanko i gra z kontry. Niby oczywiste ale Sobolewski i tak będzie zaskoczony.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.05.2023 o godz. 10:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując