Karherop napisał(a):

Czyli kolejny młody, zdolny popłynął sodówki. Możemy otwierać galerie sław niespełnionych talentów, Buksa, Handzlilk, Zając, Stolarkski, Hoyo..zaraz dojdzie Starzyński. Im wcześniejszy debiut tym gorzej dla samego zawodnika.
Dobrze chociaż że Żylka się ogrywa w Wieczystej. Dość mocną pozycję sobie wyrobił w ich środku obrony.
@wolfy zaczynam poważnie zastanawiać się nad Twoimi możliwościami czytania tekstu ze zrozumieniem.
Pisałem wyraźnie że licze kontrakty za które musimy płacić, a nje zawodników na których w jakikolwiek sportowo możemy liczyć. Ogarnij się chłopie
|
A nie wydaje Ci się może że problemem jest przypisywanie łatki talentu każdemu gówniarzowi który choć trochę rokuje?
Kontrakty Hoyo, Żyłki etc. to niewielki problem. Drenują nas Colley, Hugi, Fazlagić, Uryga etc. To Ty przeżywasz każdego młodego skórokopa jakby to był drugi Błaszczykowski. Żaden z nich nie zasługuje na taką uwagę. Kropka.
I nie, Żyłka nie będzie się raczej łapał nawet na ławkę ani w pierwszej lidze, ani w Ekstraklasie (oby, chociaż w to nie wierzę). Przeskok z poziomu na którym gra Wieczysta do chociażby naszego to przepaść.
EDIT: WSZYSTKIE kluby mają gromadki młodych na kontraktach. To część biznesu, zwłaszcza przy przepisie o młodzieżowcu. Zdecydowana większość z nich nic nie osiągnie.