|
Czyli kolejny młody, zdolny popłynął wodą sodówki. Możemy otwierać galerie sław niespełnionych talentów, Buksa, Handzlilk, Zając, Stolarkski, Hoyo..zaraz dojdzie Starzyński. Im wcześniejszy debiut tym gorzej dla samego zawodnika.
Dobrze chociaż że Żylka się ogrywa w Wieczystej. Dość mocną pozycję sobie wyrobił w ich środku obrony.
@wolfy zaczynam poważnie zastanawiać się nad Twoimi możliwościami czytania tekstu ze zrozumieniem.
Pisałem wyraźnie że licze kontrakty za które musimy płacić, a nie zawodników na których w jakikolwiek sportowo możemy liczyć. Ogarnij się chłopie
Ostatnio edytowane przez Karherop : 10.05.2023 o godz. 10:04.
|