wolfy napisał(a):

@sandomingo - pełna zgoda, niestety.
@Kurz - to już jest karykaturalne. Skoro Sobolewski nic nie może, za nic nie odpowiada i nic nie potrafi zmienić, to tym bardziej należy go kopnąć w dupę. Nic przecież nie ryzykujemy.

....
|
Jak to za nic nie odpowiada? A seria 9/12 wygranych? Ale te 3 przegrane to nie on
