@sandomingo - pełna zgoda, niestety.
@Kurz - to już jest karykaturalne. Skoro Sobolewski nic nie może, za nic nie odpowiada i nic nie potrafi zmienić, to tym bardziej należy go kopnąć w dupę. Nic przecież nie ryzykujemy.
Niech ten antytalent trenerski trzyma się dakeko od Wisły. Robią go jak dziecko wszyscy trenerzy top 6 z którymi zagraliśmy. To jest jedyny fakt który ma znaczenie.