Karherop napisał(a):

A stać nas na trzymanie 13 stoperów w kadrze byleby tych 6 miało jakość ekstraklasowa?
Patrząc ilu piłkarzy po spadku się trzymało zawzięcie swoich kontraktów to już widzę jak nam łatwo pójdą czystki w lecie.
|
To już pole do popisu dla działu sportowego, żeby albo z nimi rozwiązać kontrakty, albo powysyłać na wypożyczenia, gdzie klub pokryje chociaż część zarobków. W przypadku awansu, oszczędności na transferach w lecie prędzej czy później odbiją nam się czkawką.