1q2 napisał(a):

Krótko co do ostatnich 4 meczów.
4 wygrane powinny nam dać drugie miejsce, bo myślę że Ruch te 3 punkty zgubi. W najgorszym wypadku 3 miejsce.
Jak pogramy w kratkę to baraże, które miejsce, trudno powiedzieć.
Jak zagramy chujnie to nie będzie baraży.
|
Kto miałby nas zrzucić na 7 miejsce?
Arka przy jej terminarzu? No nie ma bata. Już o jej formie nie wspominam.
Jesli jednak odbiorą punkty i Ruchowi i TBB to się nie obrazę.