Kurz napisał(a):

|
Dokładnie tak. To defensywny pomocnik, który od biedy może zagrać na środku obrony. Podobnie, ale odwrotnie, jest z Urygą. Na transfermarkt figuruje jako środkowy obrońca i ewentualnie defensywny pomocnik.
|
Dokładnie nie,dokładnie na odwrót...