FraMat napisał(a):

No super,że na transfermarkt jest.To jakbyś jeszcze sprawdził na tym samym portalu sezon po sezonie na jakiej pozycji grał i kiedy zaczęto go tytułować defensywnym pomocnikiem bo ja poza jakimś epizodem na prawej obronie cały czas do momentu gry u nas widzę go na środku obrony