krysztal napisał(a):

|
Wystarczyłoby jakbyś obserwował jego występy w Wiśle. Zagrał końcówkę ze Stalą po zejściu Łasickiego i w tym bałaganie który panował wtedy na boisku wyglądał co najmniej poprawnie.
|
Nie obraź się, ale Stal nie jest punktem odniesienia.