Kurz napisał(a):

|
Nie obserwowałem kariery Tachiego, ale czy to rzeczywiście jego nominalna pozycja czy też nietrafiony transfer defensywnego pomocnika?
|
Nie wiem czy kiedykolwiek wystepował na tej pozycji, ale generalnie to środkowy obrońca i Sobolewski przesunął go dopiero na środek pomocy, a że popisał się pieknym passem w pierwszym meczu to dostał abonament do końca rundy..