|
Niewulis też był pewnym punktem Rakowa do pewnego momentu, a przeszedł do spadającej Miedzy.. Petrasek swój prime time ma za sobą, inaczej tak łatwo by go nie oddawali.. inna sprawa to kontuzje tak jak piszesz.
Z tego co można wyczytać to jego kontuzje jednak są głównie spowodowane urazami w trakcie meczu, ponieważ nigdy nie odpuszcza, a nie chorobami ciągnącymi się z przeszłości.. jak Kuba, Junca, Ondsrasek, czy teraz Uryga.
Przydałby nam się taki 2m drwal na środku obrony, a sportowo spokojnie gwarantuje poziom górnej połówki ESA.
|