sevenheaven napisał(a):

|
Petrasek odchodzi z Rakowa.. wiem, że to marzenie ściętej głowy i możliwe jedynie w przypadku awansu do Esa, ale po ewentualnym awansie byłby to idealny transfer dla naszego marazmu w obronie
|
1. Jest najpewniej poza zasięgiem.
2. Wydaje się być fajnym kandydatem na stałego bywalca salonów odnowy i gabinetów rehabilitacyjnych.