krysztal napisał(a):

|
Proszę cię przestań już tak .......ić.Za każdym razem jak twierdzisz, że przeciwnik nic nie gra,puchnie,złapał zadyszkę czy zaczyna się kruszyć dostajemy srogo w ....e.Jesteś jak prognoza pogody w RMF-ie,zawsze nietrafiona.
|
Czyli jak przed Arka wskazywałem ich słaba passę u siebie to było to trafione czy nie?
A teraz odśwież sobie pierwsze 7 tematów meczowych z tego roku i ile to razy ktoś pisał że to już "będzie mecz prawdy". Ile osób wątpiło że wygramy w Katowicach czy Gdyni. Mi się tego nie chce personalnie wyciągać, ale jak chcesz się w to bawić to się baw.
I gwoli ścisłości wskazywałem mankamenty ŁKSu, ale tam co najwyżej typowałem remis
PS. To temat statystyczny, a nie meczowy. Jak zauważysz różnice to daj znać.